Офіційний дистриб'ютор SunPower в Україні

СВІТОВИЙ БРЕНД (США, TIER 1)

8 з 10 найбільших американських корпорацій, що інвестують у сонячну енергетику, вибирають SunPower (Apple, Microsoft, Walmart, Target та інші). SunPower займає 1-е місце з продажів у США, як на ринку приватних, так і комерційних станцій (U.S. Energy Information Administration, 2019). Компанія SunPower - є одним з безумовних світових лідерів серед виробників сонячних батарей. Компанія була створена в Кремнієвій долині у квітні 1985 року доктором Річардом Свонсоном (Dr. Richard Swanson), а у 2011 році році увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі), і з того часу є його дочірньою структурою.

ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ

SunPower - це вибір все більшої кількості домовласників і підприємств по всьому світу. І це не дивно, адже з моменту заснування, SunPower є лідером в області глобальних сонячних інновацій. У порівнянні з аналогами, сонячні панелі SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки найефективнішим і сучасним технологіям.

Наприклад, стандартні моно- або полікристалічні сонячні елементи модулів інших компаній, зазвичай, дуже крихкі й не мають кута вигину. Елементи Sunpower більш гнучкі, вони не ламаються, і навіть зламаний елемент Sunpower продовжує працювати без втрати потужності. Значуща унікальність сонячних модулів SunPower полягає в тому, що паяні мідні стрічки замінені гнучкими з'єднаннями, а елементи в них з'єднані паралельно, на противагу послідовному з'єднанню. Це, у свою чергу, дає більшу ефективність вироблення електроенергії коли на модулі тінь, сміття або бруд. Більш низька пікова робоча температура елементу збільшує термін життя модуля, а матеріали, з яких він зроблений, запобігають PID (potential induced degradation), і захищають від зниження потужності, що викликається вологістю.

СОЦІАЛЬНА ТА ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

SunPower займає перше місце в рейтингу соціальної та екологічної відповідальності (SVTC), серед 35 провідних виробників сонячних панелей. Компанії оцінюються за такими параметрами як: обсяг парникових газів; забруднення навколишнього середовища; рівень переробки, конфліктні мінерали та хімічні речовини; дотримання прав працівників, їх здоров'я і безпеку, а також з багатьох інших. Покупець може бути впевнений, що вклав гроші в продукцію, вироблену відповідно до стандартів сталого розвитку.

ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОТРЕБ

Компанія SunPower розробила власні інтегровані енергосистеми: SunPower Equinox - для приватних домогосподарств, SunPower Helix - для встановлення на даху комерційних будівель і SunPower Oasis Solar Power Plant - для промислових сонячних електростанцій. У поєднанні з високоінтелектуальним програмним забезпеченням, ці системи гарантують високу продуктивність сонячних панелей і є одними з найбільш ефективних і надійних у світі технологій. Перевагою також є низькі витрати на установку, простота монтажу і зручність в обслуговуванні.

ТОВ "МБI ДЕВЕЛОПМЕНТ" (ЄДРПОУ 41787611)
Офіційний дистриб'ютор SunPower в Україні

АДРЕСА ОФІСА
04119, м. Київ, вул. Дорогожицька, 3
UNIT.City, Кампус B10, 4 поверх

АДРЕСА СКЛАДУ В КИЄВІ
03148, Київ, вул. Сім’ї Сосніних 7, літера «Д»

ТЕЛЕФОН ТА EMAIL
Адміністрація +38 (063) 359-55-67 
Гаряча лiнiя для клієнтів 0 (800) 33-94-97 
sale@mbidevelop.com

РЕЖИМ РОБОТИ
Щодня, з 09:00 до 19:00